wtorek, 7 lutego 2012

Bohaterowie

 Ashley Tomlinson - ma szesnaście lat, jest kuzynką Louisa Tomlinsona z zespołu One Direction. Ma szesnaście lat. Ma 165 cm wzrostu i niebieskie oczy. Jej matka zmarła.Aktualnie mieszkała w Hiszpanii. Wychowuje ją ojciec do czasu. Ojciec postanawia ją wysłać do jej kuzyna do Londynu. Miała najlepszą przyjaciółkę, ale zostawiła ją dla innej... Miała przyjaciela, ale zerwał z nią kontakt jak dowiedział się, że wyjeżdża. 
Victoria Moon - ma szesnaście lat. Przyszła przyjaciółka Ashley. Ma 162 cm wzrostu. Mówią na Nią Mirror. Jest Polką. Jej rodzice zginęli w wypadku samolotowym, gdy miała 11 lat. Od tamtego czasu mieszka u Cioci w Londynie. Lubi tańczyć hip-hop, street dance, oraz grać na gitarze. Ma świetny głos ale nie chce się do niego przyznać. Jest szalona i lubi się śmiać. Lubi One Direction, ale nie jest psycho fanką. Podoba jej się Niall.

Louis Tomlinson - kuzyn Ashley. Członek zespołu One Direction. Ma dwadzieścia lat. Ma 175 cm wzrostu i niebiesko-zielone oczy. Uwielbia marchewki. Będzie opiekował się Ashley w Londynie.
Liam Payne - Członek zespołu One Direction. Ma osiemnaście lat. Ma 178 cm wzrostu i ciemnobrązowe oczy. Boi się łyżeczek. Ma dziewczynę, która nazywa się Danielle.
Niall Horan - Członek zespołu One Direction.Ma osiemnaście lat. Ma 171 cm wzrostu i niebieskie oczy.Uwielbia jeść. Czeka na tę jedyną.
 Zayn Malik - Członek zespołu One Direction. Ma osiemnaście lat. Ma 175 cm wzrostu i jasnobrązowe oczy. Jego ulubiony kolor to niebieski.
Harry Styles - Najmłodszy członek zespołu One Direction. Ma siedemnaście lat. Ma 178 cm wzrostu i zielone oczy, oraz cudne loczki. Chce, żeby jego dziecko, jeśli to będzie dziewczynka,miało na imię Darcy.
Matt Shay - Ma szesnaście lat. Ma 177 cm wzrostu i niebieskie oczy. Były przyjaciel Ashley. Ale ma nadzieję, że to zmieni i dalej będą się przyjaźnić. Jest w niej zakochany, ale nie wie czy ona to odwzajemnia.  Postanowi jej szukać..

Maddy McCartney - Ma szesnaście lat. Ma 166 wzrostu. W szkole nazywają ją Lalunia. Dawna przyjaciółka Ashley, zostawiła ją dla innej paczki. Jest szaloną fanką One Direction. Kocha się w Harrym. Jest w zmowie z Mattem.

Oscar Brain - Ma siedemnaście lat. Pochodzi z Polski, jego ojciec to Brytyjczyk, a matka to Polka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz